ОСIНЬ 2019

ЧИТАТИ ПРЕС РЕЛIЗ

Колекція осінь 2019 присвячена двом найбільш значущим десятиліттям в світі моди – 70-м і 80-м. Саме у 70-х зародилося поняття «базовий гардероб», мода перестала бути привілеєм обраних і набула промислових масштабів. Незважаючи на те, що 80-і все ще частково зберігали естетику мінімалізму, серед негласних трендів того часу з'являється демонстрація розкоші. Дизайнери frizman інтерпретували знову повернені в моду тренди 70-80-их в осінній колекції, втіливши їх у властивій для бренду манері.

На перший план виходять пальта. У 70-х акцент змістився на довжину міді, що злегка прикриває коліна. Як і кілька десятиліть тому, такі моделі відмінно виглядають зі спідницями або кюлотами трохи довшими за пальто. Верх розкоші 80-х – кашемірове пальто довжини максі всіх відтінків бежевого і пісочного. Обидві моделі займають почесне місце в нашій новій колеції.

Як і в 70-х, сьогодні жоден жіночий гардероб не обійдеться без брючного костюма. У новій колекції frizman вони представлені у мінімалістичному виконанні. Перевага віддається класичним відтінкам – темно-синьому і шоколадному. Що стосується принтів, ми взяли на озброєння актуальну в новому сезоні клітку гленчек. Дизайнери пропонують широкий вибір – класичні завужені брюки, як у 80-х, або кльош від стегна, який був знаковим для моди 70-х.

Сезон осінь 2019 ознаменувався і поверненням стилю преппі, який бере витоки з уніформи престижних коледжів. Тут немає місця недбалості, тільки виняткова елегантність: ретельно випрасувани стрілки, застебнуті на всі ґудзики піджаки в поєднанні з водолазками, стримані відтінки.

Кольорова гама колекції Осінь 2019 представлена як в класичних для верхнього одягу відтінках, таких як оливковий, бежевий, Кемел і холодний сірий, так і в трендових насичених тонах – активний синій Galaxy Blue і його приглушена варіація Bluestone. Не обійшлося і без вишуканого, глибокого червоно-коричневого відтінку Merlo.

В осінній колекції знову відображається філософія бренду, яка звучить як «Less is more». Вона полягає в тому, щоб найменшою кількістю речей задовольнити всі потреби жінки в одязі, не залишаючи без уваги високий рівень якості пошиття і дизайну.