ЛIТО 2019

ЧИТАТИ ПРЕС РЕЛIЗ

Колекція літо-2019 присвячена воз'єднанню з природою, внутрішньому балансу і гармонії з навколишнім світом. Героїня нової колекції вибирає лише те, що подобається їй, не озираючись на громадську думку і тренди, вона хоче відчувати одяг, як другу шкіру і ставить в пріоритет особистий комфорт. Дизайнери не йдуть на компроміс із зручністю і властивою frizman елегантністю – в колекції літо 2019 об'єдналися обидві ці якості.

Завдяки практичним матеріалами, таким як 100% original washable silk (натуральний шовк, що можна прати у машинці) і 100% washed linen (натуральний льон, що можна прати у машинці), кожна річ дарує найприємніші тактильні відчуття, відмінно пропускає повітря, при цьому зберігає естетичний вигляд протягом довгого часу без спеціального догляду. Original washable silk не боїться машинного прання і не вимагає специфічного складного догляду. Washed linen з ефектом пом’ятості легко переться і зберігає зовнішній вигляд, не вимагаючи постійної прасування.

Особливу увагу дизайнери надали брючним костюмам. У колекції присутні класичні моделі, інтерпретовані в манері frizman, костюми в стилі спорт-шик з характерними лампасами і вільним кроєм і широкі довгі штани палаццо, доповнені легкими лляними сукнями-пальто. Важливе місце займають сукні та сорочки прямого крою, в тому числі лляні сукні-халати і кімоно. У колекції присутній також верхній одяг – літні пальта з бавовняного жаккарда, промасленого льону і віскози габардину.

Кольорова гама колекції весна-літо 2019 переважно пастельна – від молочно-бiлого (Milk White) до сіро-чорного (Washed Black). ці відтінки втілилися в костюмах і сукнях. Серед активних тонів домінує також кораловий (Hot Corall). У фокусі також заспокійливі і прохолодні відтінки синього і сірого.

Ідея колекції літо-2019 – це концентрація на відчуттях, які дарує одяг на противагу звичній концепції, де річ вибирають виключно за її зовнішній вигляд