frizman– український бренд жіночого одягу з багаторічною історією, заснований у Харкові в 1993 році.

Свою назву бренд отримав на честь свого засновника Ігоря Фрізмана. Після його смерті у 2004 роцi стратегією бренду і розробкою колекцій займається його дружина Наташа Фрізман. З цього моменту і сформувався впізнаваний індивідуальний стиль frizman– чіткий крій, строгі лінії, стримана кольорова гама.

У колекціях бренду завжди присутні бежевий, сірий, чорний та червоний кольори. Саме frizman одним з перших став пропонувати українським жінкам стильний одяг прекрасної якості, яка претендує на те, щоб зайняти місце вічної класики в гардеробі.

Пристрасть дизайнерів до ідеального крою і стриманих ліній визначила ключовий продукт бренду – безпідкладкові пальто ручної роботи. Бренд першим в Україні почав використовувати технологію Hand Made при виробництві пальто, постійно вдосконалюючи посадку і приділяючи увагу найдрібнішим деталям. Крім пальто дизайнери бренду приділяють велику увагу створенню курток і пуховиків, а також пропонують капсульні колекції легкого одягу.

У кожному елементі колекцій frizman відображається фірмовий почерк бренду – поєднання лаконічності і функціональності, зовнішньої елегантності і виняткової якості до останнього стібка. Філософія бренду – «Less is more», свідомий вибір меншої кількості речей на користь їх якості. В її основі лежить акцент на високотехнологічності крою та виробництва, що дозволяє зробити одяг більш зносостійким. Бренд приділяє увагу модним трендам і класичним канонам, щоб зберегти оптимальний баланс між інноваціями та традиціями.

Крім створення колекцій frizman займаєт активну громадянську позицію, допомагаючи різним благодійним фондам і організаціям. Для компанii важливо не тільки виробляти і заробляти, але й підтримувати тих, кому це дійсно потрібно.

ТКАНИНИ І МАТЕРІАЛИ

Головні складові якості одягу frizman– контроль виробництва і скрупульозний вибір тканин. Для виготовлення пальто використовуються тільки натуральні вовняні тканини з високоякісної сировини: вовна мериноса першої стрижки або шерсть з додаванням альпаки і кашеміру.

В якості утеплювачів для пуховиків використовуються ультралегкі інноваційні матеріали серії Comfortemp виробництва Freudenberg (Німеччина), розроблені компанією спеціально для бренду. Поєднання синтетичного пуху Comfortemp і плащової тканини на мембрані Winterstop, що не пропускає вітер і вологу, робить пуховики frizman ідеальними для наших зимових погодних умов. frizman– це розкіш деталей і вишуканий крій в поєднанні з практичністю кожної речі в колекції.

Повну інформацію стосовно матеріалів ви завжди можете отримати у наших консультантів в магазинах і в соціальних мережах.