ЗИМА 2021/22

ЧИТАТИ ПРЕС РЕЛIЗ

Нова зимова колекція відобразила багатоваріантність, різницю характерів та уподобань. Цієї зими frizman об'єднав найзатребуваніші фасони та актуальні кольори, щоб кожна дівчина змогла знайти відображення себе як мінімум в одній із моделей.

Бути собою – найбільша цінність нашого часу, і тому дизайнери не стали крутитися навколо концепції виняткової жіночності та нав'язування суспільних ідеалів. Тепер кожна жінка може бути будь-якою — віддавати перевагу витонченим силуетам або підкреслювати свою тендітність оверсайзом, виступати за еко-хутро або усвідомлено вибирати натуральне, незношуване десятиліттями, звертати увагу на маскулінні брючні костюми або моделі з акцентом на формах.

Традиційно в зимовій колекції frizman почесне місце займають пальта, що стали частиною ДНК бренду за багато років. Лаконічні та розслаблені, скроєні чітко по фігурі та оверсайз, темні чи світлі – новий сезон дарує шанувальницям творчості frizman безліч варіантів. Любителькам офіційного стилю припадуть до смаку пальта прямого крою без деталей, що відволікають, виконані в темних відтінках. Прихильникам екстра-жіночих образів неодмінно сподобаються моделі з акцентним поясом на талії та хутряним коміром. Важливе уточнення – практично всі вони виконані на високотехнологічному утеплювачі.

Шуби з еко-хутра – це новий розділ історії frizman. Незважаючи на те, що вони вже епізодично з'являлися в колекціях бренду, набирають популярності тільки зараз. Так званий "еко-хутро" не раз отримував вирок від захисників навколишнього середовища, тому знайти правильну сировину було нашим основним завданням. Наше хутро дійсно є екологічним, адже виконане з натуральної верблюжої вовни без синтетичних волокон. Шуба з такого матеріалу – не тільки спосіб зігрітися, а й самовиразитися, тому всі моделі представлені в соковитому червоному і приглушеному зеленому відтінках.

Куртки та пуховики також зайняли гідні позиції — серед них ви знайдете короткий трендовий пуховик під пояс, який знову притягує погляди всіх, хто любить поєднання стилю і комфорту. Також не здають позиції моделі нижче стегна і довжини максі. Особливе місце у колекції зайняли пухові пальта із вовняної тканини кремового кольору.

Колірна гама колекції представлена переважно базових відтінках: кремовому, бежевому, сірому, кемел, чорному. Усім, хто вважає за краще залишатися яскравими взимку, ми пропонуємо звернути увагу на яскравий або темно-червоний та приглушено-зелений. Колекція створена з матеріалів, у складі яких шерсть мериноса, вірджинська шерсть та кашемір, а для пуховиків та курток дизайнери взяли напіввовняні тканини на мембрані winterstop та 100% water-repellent нейлон.

Місією frizman залишається звернення уваги громадськості до Sustainable fashion (стійкої моди) — світова концепція закликає обмежити обсяги споживання текстильних виробів, створюючи речі щонайменше кілька сезонів.

Кожен елемент одягу frizman є завжди актуальним та функціональним елементом гардеробу.