ОСIНЬ 2022

ЧИТАТИ ПРЕС РЕЛIЗ

Концепція осінньої колекції 2022 року обертається навколо ідеї: «Найважливіші речі — це не речі». Просте та відоме гасло звертає нашу увагу на недоречність консюмеризму, робить моветоном переповнений гардероб та речі, які «живуть» недовго й мають низьку практичну цінність. Бренд продовжує робити ставку на лаконічний дизайн, натуральні зносостійкі тканини та якість пошиття кожного виробу.

Фокус колекції зосереджений на знакових для бренду пальтах ручної роботи — крій яких спеціально був створений так, щоб посадка була бездоганною для будь-якої фігури. У пріоритеті практична та комфортна довжина мідаксі, розслаблені силуети, крій по фігурі.

До колекції увійшли стьобані куртки та жилети — короткі та більш класичної довжини до середини стегон. Кожна модель є багатоваріантною — поєднуйте зі спортивними look’ами чи діловими, носіть разом з сукнею чи джинсами.

Дизайнери також створили декілька універсальних моделей брючних костюмів, адже бренд давно шанований серед бізнес леді, які віддають перевагу комфорту та елегантності. Акценти зміщено на широкі штани палаццо з імітацією стрілок, приталені жакети та середню лінію талії.

Колекція Осінь-2022 виконана з натуральних високоякісних матеріалів. Пальта створені переважно з вірджинської шерсті й кашеміру. Для костюмів frizman також застосував тканини з високим вмістом натуральної шерсті.

Кольорова гама колекції представлена традиційно в базових відтінках: сірому, кремовому, пісочному, бежевому та теплому коричневому Caramel Cafe. Для прихильників більш характерних кольорів бренд пропонує вже знаний оливковий Sage, ніжно-зелений відтінок Matcha green, заспокійливий синій Midnight та полум'яно-червоний Lava red. Якщо однотонні варіації не для вас, зверніть увагу на пальта у збалансовану клітинку Віши.

Головне завдання frizman на світовій модній арені — відродити естетику класичної елегантності, тим самим створюючи високоякісні вічно актуальні вироби, які не потребують частої заміни. Створіть базовий гардероб мрії разом з frizman!