ОСIНЬ 2021

ЧИТАТИ ПРЕС РЕЛIЗ

Концепція осінньої колекції 2021 року заснована на практичності й так званій «носибельності". Місія дизайнерів frizman полягає в тому, щоб кожна жінка могла зібрати гардероб своєї мрії, при цьому не оновлюючи більшість його елементів щосезону. У центрі уваги світової fashion-громадськості одяг, який можна віднести до стилю Smart-casual - тут базові кольори сплітаються з класичними силуетами, а комфорт з елегантністю. Основна характеристика таких образів - це їх доречність. Вранці й ввечері, вдень і вночі, для буднів і для свят.

На перший план виходять знакові для бренду пальто ручної роботи - крій яких спеціально був створений так, щоб прикрасити практично будь-яку фігуру. У пріоритеті комфортна довжина і ніяких гіперболізованих силуетів. Також фундаментальним елементом гардероба frizman стали брючнi костюми. Фокус змістився на штани повної довжини зі злегка розкльошеним кроєм і імітацією стрілок. Піджаки також придбали навмисну строгість, а оверсайз змінили приталені моделі.

Практичність і багатофункціональність стали нормою життя і прерогативою стилю Smart-casual, а не тільки спортивного. Одяг з можливістю трансформації - практично необхідна умова. Так, у фокусі у frizman куртки-трасформери, які при необхідності можуть легко перетворитися на жилети.

Колекція Осінь-2021 виконана з натуральних високоякісних матеріалів. Якщо говорити про пальто, акцент на Вірджинську шерсть і кашемір. Для костюмів, крім високоякісних вовняних тканин, був обраний щільний котон, що відмінно зберігає форму.

Кольорова гама колекції представлена в базових кольорах: сірому, пісочному, оливковому, кемел, а також в трендових: Navy, Matcha Green і бежево-коричневій ламаній клітинці Houndstooth. Для тих, хто віддає перевагу яскравій осені, частина моделей виконана в яскраво-червоному відтінку Fire Whirl.

Місією frizman залишається звернення уваги громадськості до Sustainable fashion (стійкої моди) - світова концепція закликає обмежити обсяги споживання текстильних виробів, створюючи речі як мінімум на кілька сезонів. Кожен елемент одягу frizman є завжди актуальним і функціональним елементом гардеробу.