ЗИМА 2020/21

ЧИТАТИ ПРЕС РЕЛIЗ

Нова колекція для холодного сезону зобразила прощання з мінливими трендами минулого десятиліття та розставила свої акценти. Дизайнери frizman звернулися до класичних силуетів, архітектурного крою та ідеї створити універсальний гардероб.

У центрі уваги дівчина нового часу — вона живе так, як подобається тільки їй. На відміну від явних трендів 80-х, що заполонили минулий сезон, і образу залізної леді, яка змушена відстоювати свої права у світі чоловіків, в новому сезоні фокус змістився на особистий комфорт і підкреслення жіночності. Ці віяння відбилися в розслаблених костюмах з брюками кльош від стегна, об'ємних теплих сорочках, м'якому оксамиті та затишній вовні, брюках силуету слоуч. Останні плавно перекочували з літнього гардероба в зимовий. У холодному сезоні дизайнери пропонують заправляти в них сорочку, а штанини слоучей — у високі чоботи.

Традиційно в зимовій колекції frizman особливе місце займають пальто. У новому сезоні дизайнери звернулися до таких шляхетних і довговічних матеріалів як вірджинська шерсть, кашемір, а також застосували елементи з натурального хутра. Крім того, пальто з зимової колекції ідеально поєднуються з костюмами — total look'и значно зміцнили свої позиції та перетворилися з модного віяння на класику.

Філософія бренду — це можливість носити річ тривалий час без необхідності змінювати її кожен сезон. Серед основних акцентів — багатошаровість. Можна додати тонкий пуховик як проміжний шар під пальто, а поверх легкої куртки надягнути об'ємний жилет.

Дизайнери бренду трансформували стьобані пуховики, виконавши їх у формі елегантних пальт. Уже не перший сезон frizman застосовує інноваційні матеріали — ультралегкі утеплювачі й тканини з водо- та вітронепроникної мембрани. Таким чином пухові пальто з вовняної тканини на мембрані поєднують в собі м'якість і комфорт натуральної вовни та холодостійкість і легкість пуховика.

Кольорова гама колекції представлена в переважно світлих відтінках: кремовому, бежевому, сiрому. Шанувальники яскравих барв відзначать для себе пуховики та пальто трендових відтінків сезону Blue та Blue_L, а також Merlot. Колекція створена з матеріалів, в складі яких шерсть мериноса, вірджинська шерсть і кашемір, а для пуховиків і курток дизайнери обрали напівшерстяні тканини на мембрані winterstop і 100% water-repellent nylon.

Бренд frizman дотримується течії Sustainable fashion, створюючи довговічний одяг з високою зносостійкістю, вільний від змін сезонних трендів, що допомагає значно скоротити обсяги текстильного сміття і виховує культуру відповідального споживання.