ВЕСНА 2021

ЧИТАТИ ПРЕС РЕЛIЗ

Тенденції 60-х, відсилання до легендарного силуету new look, а також стилю мілітарі та вічної класики об'єдналися в новій колекції українського бренду frizman. Натхнення нової колекції — висока якість життя, яка перш за все складається з турботи про власний комфорт, осмисленого споживання та екологічності. В даному випадку одяг — не примха чи бажання наповнити гардероб, а усвідомлений вибір, гармонійне продовження способу життя, вираження свого "я" і безкомпромісної позиції.

Дизайнери бренду традиційно відображають у весняній колекції багатоваріантність, застосувавши в одязі елементи, які дозволяють її легко трансформувати, комбінувати й адаптувати під різні напрямки стилю. Новий сезон ознаменувався поверненням підкресленої жіночності, завдяки приталеному силуету new look. При цьому все ще не здає позицій лаконічний прямий крій. Щоб не мати мук вибору, дизайнери frizman дали можливість легко трансформувати пальто завдяки затягуванню куліски, або акцентувати талію за допомогою паска.

Особливо актуальними в новому сезоні стали come back'и з 60-х — пальто до середини стегна вільного силуету з великими ґудзиками а також в міру мішкуваті пальто-сорочки. Стьобані куртки знову повернулися на подіуми минулої осені й продовжують бути в тренді. Цього разу варто звернути увагу на моделі-трансформери з рукавами, що відстібаються.

Знову виходять на арену тренч-коти — плащі, що прийшли в наші гардероби з військової уніформи. Цієї весни стилісти рекомендують приміряти тренч oversize нижче колін. Вже не перший сезон бренд приділяє увагу костюмам. У фокусі брючні двійки, які символізують здорову раціональність, максимум комфорту та оптимізацію гардероба. У новому сезоні в пошані моделі з тонкою вертикальною смужкою — безпрограшний варіант, що врівноважує будь-які пропорції фігури, а також однотонні моделі стриманих кольорів.

Кольорова гама колекції переважно складається з пастельних відтінків сірого, бежевого і пісочного. Особливу увагу в новому сезоні відведено відтінку sage — сіро-зеленому, що нагадує висушене листя шавлії, і глибокому navy, який втілює водну гладь або весняне небо.

Колекція створена з матеріалів, в складі яких вірджинська шерсть, кашемір, котон, а для курток дизайнери застосували 100% water-repellent нейлон.

Бренд frizman слідує своїй незмінній філософії, закликаючи робити вибір на користь найвищої якості, вічно актуальних моделей і натуральних матеріалів, які прослужать багато сезонів.