ОСIНЬ 2020

ЧИТАТИ ПРЕС РЕЛIЗ

Концепція колекції зображає циклічність моди й знаменує її вхід в нову еру - slow fashion. В епоху споживання дизайнери пропонують знову згадати про те, що було актуально у 70-х, 80-х, 90-х роках, заглянути до своїх шаф або нарешті придбати культові моделі, що стали класикою.

Особливу увагу frizman приділили пальто, як і в кожному холодному сезоні. У новій колекції можна знайти хіт 70-х - затишне пальто-халат, яке не залишає світові подіуми вже понад 40 років. Така стійка тенденція дозволила зарахувати цю модель до вічнозелених елементів гардероба, незалежно від мінливих сезонних течій. Серед визначних елементів 80-х - накладні кишені та інші геометричні елементи, які також не виходять з моди. Кінець 80-их і початок 90-их ознаменувався любов'ю дизайнерів до гіпертрофованої, майже гротескної лінії плечей. frizman інтерпретували цей впізнаваний елемент десятиліття інакше. Об’єм важливий, однак він має раціональний сенс, створюючи додатковий комфорт.

Базовий тренч в стилі мілітарі став зразком елегантного стилю, і попри своє англійське походження, він символізує французький недбалий шик. Бренд frizman обрав для своїх плащів глибокі відтінки хакі та кемел, а також зробив акцент на ледве помітній клітинці.

Інтерес до футуризму, нових технологій та інших фантазій, як в культовому фільмі 80-х "Назад у майбутнє", втілився в об'ємних куртках і пуховиках з металевим відблиском. Палітра, відповідно, космічна — відтінки синього і глибокого зеленого перед усім.

Увага до класичних брючних костюмів — це ода жіночій самодостатності та боротьби зі стереотипами. Пристрасть до тотального oversize і піджаків з плеча бойфренда замінило тяжіння до жіночної елегантності — підкресленої талії та жакетів, скроєних точно по фігурі. Крім брючних, в гру вступають спідничні костюми. На відміну від популярних в 90-х міні й образу спокусливої працівниці офісу, увага прикута до зважених пропорцій золотої середини — до спідниць міді, однак з розрізом, до жакетів, що підкреслюють лінію талії та бюста, але з об'ємними плечима.

Кольорова гама колекції представлена в класичних для осіннього сезону відтінках: beige herringbone, classic blue, sandstone, ultramarine green, military olive, fired brick.

Традиційно при створенні колекції були залучені натуральні матеріали, такі як котон, шерсть мериноса та кашемір. Бренд frizman дотримується течії Sustainable fashion, створюючи довговічний одяг, вільний від змін сезонних трендів, з екологічно чистих матеріалів з високою зносостійкістю, що допомагає значно скоротити обсяг текстильного сміття.