ЛІТО 2023

ЧИТАТИ ПРЕС РЕЛIЗ

Гедонізм, мінімалізм та посилання на Old Money Aesthetics — тенденції, які втілилися у новій літній колекції українського бренду frizman.

Натхненням для створення Summer-2023 стало бажання жити тут і зараз. Дизайнери не обійшли загальну тенденцію, яка прослідковується у соціальних мережах та загалом у покоління «зумерів» — звернення до концепції солодкого життя, «тихої розкоші» та вінтажності, яка відображає естетику Old Money.

Концепція Old Money натякає на стиль безтурботного, проте насиченого життя, де прогулянки на човні по озеру Комо поєднуються із підписанням багатомільйонних контрактів, а після занять кінним спортом необхідно встигнути на чашечку чаю в елітному клубі. Ця філософія походить з привілейованих спільнот Нью-Йорку в період економічного буму між 1950-ми та 1960-ми роками минулого століття, і наразі стала популярною у всьому світі завдяки серіалам та соціальним мережам.

Щодо тенденцій, тут немає місця епатажу та кітчу. Серед характерних елементів — ідеальні комірці, пастельна гама кольорів та багато білого, натуральні тканини, бездоганний крій та беззаперечна якість.

Для frizman постулати цього напрямку стали натхненням, адже з популяризацією Old Money все більше людей інвестують у вічні речі, втративши інтерес до масмаркету, дістають з бабусиних шаф модні скарби, а також дають друге життя старим аксесуарам. Така поведінка — найкращий спосіб підтримати Sustainable fashion — стійку моду, яка має на меті зменшити необмірковане споживання та захистити планету.

Цього сезону бренд звернувся до використання тканини з конопляного волокна, відомої також як Hemp. Завдяки особливій структурі волокон, цей матеріал є дуже зносостійким, не втрачає форми, блокує шкідливий вплив УФ-променів та навіть допомагає піклуватися про здоров’я шкіри. Матеріал з конопель — єдина тканина, яка не псується від солоної морської води та сонця, дозволяючи шкірі дихати у спеку, тому її часто використовують саме для круїзних колекцій.

Концепція екошику давно приваблює frizman і застосування такої високотехнологічної, але водночас натуральної тканини — це ще один важливий крок до стійкої моди. До того ж виробництво хемпу є максимально екологічним, а цінність цієї тканини все ще залишається достатньо високою через майже ручну роботу. Сучасний хемп — це не грубе полотно, а витончена, делікатна, проте міцна тканина. Вона втілилась у сукнях-кімоно, розслаблених брюках та сорочках.

Також, нова колекція наповнена бавовняними сорочками та лляними брюками, довгими легкими сукнями з комірцями та невагомими літніми тренчами. Кольорова гама представлена в природних відтінках: білому, блакитному, пісочному, сірому, пудрово-рожевому та інших трендових кольорах сезону.

frizman залишається вірним своєму ДНК Less is more та ратує за стійку моду, вкотре доводячи, що невеликою кількістю можна домогтися найвищої якості!