ОСIНЬ 2023

ЧИТАТИ ПРЕС РЕЛIЗ

Осінь = зрілість — саме такий меседж має колекція Осінь-2023 українського бренду frizman. Бренд звертається до естетики впевненості, піклування про власний комфорт та виховує звичку обирати все найкраще для себе. Ця концепція базується на простоті, вишуканості та увазі до деталей, вражає своєю розкішшю та елегантністю, попри певну аскетичність.

Натхненням для створення колекціі стала класика французького кіно. Такі стрічки як “Денна красуня”, “Амелі”, “Американська ніч”, “Шербурзькі парасольки” були зняті у різні роки, проте у них прослідковується те, чим ми захоплюємось — лаконічна елегантність французьких жінок, їх невимушеність та природність у кожному образі. На екрані жакети з виразними глянцевими ґудзиками, стримана палітра кольорів, силуети, що підкреслюють фігуру без зайвої уваги до форм, це дещо кльошовані тренчі та довжина міді, що прикриває коліна, як заповіла Коко Шанель.

Мінімалістичний вайб та акцент на якість до найдрібнішого шва — новий елемент прояву любові до себе. У цьому сезоні дизайнери frizman мають сміливий маніфест: усвідомлений підхід до власного стилю = якість життя. Бренд звертає увагу клієнтів на важливість стійкої моди, вічнозелених трендів та етичності виробництва. Цього сезону бренд звернувся до традиційних для осені тканин — вовни меріноса, цінної вірджинської вовни, кашеміру, вельвету, тенселу та нейлону.

Вже багато років флагманський продукт у frizman — це пальто. Ви можете обрати модель ручної роботи, філігранно створеної без підкладки, або класичний варіант на підкладці. У новій колекції ви побачите моделі з опущеною лінією плечей або цільнокроєними рукавами, які сподобаються тим, хто цінує багатошаровість, адже просторий силует і широкі рукави дозволяють нашаровувати речі під ним. Дизайнери також створили декілька універсальних моделей брючних костюмів, які стануть у пригоді в гардеробі як ділової леді, так і творчої дівчини, залежно від стилізації.

До колекції також увійшли стьобані куртки — короткі та більш класичної довжини до середини стегон. Окрім курток, восени frizman пропонують носити більш модернізовані тренчі — з блискучою гладенькою поверхнею, а знаменитий беж замінити на більш практичний сірий. Кольорова гама колекції представлена в базових відтінках: сірому, сіро-коричневому, чорному, пісочному, бежевому, кемел. Також ви знайдете моделі актуальних нині кольорiв Airy Blue, Green Fоrest та Cream Pink.

Головне завдання frizman на сучасній fashion-арені — відродити естетику класичної елегантності, зробивши одяг предметом інвестиції на довгі роки. Разом з frizman ви можете створити базовий гардероб мрії.