ВЕСНА 2023

ЧИТАТИ ПРЕС РЕЛIЗ

У колекції сезону весна 2023 дизайнери frizman переосмислили класичні моделі верхнього одягу, зробивши його більш функціональним та розслабленим.

Бренд традиційно фокусується на позачасових моделях, ретельно ставиться до кожного стібка та обирає найкращі зносостійкі тканини для своїх виробів.

Головна ідея, якою просякнута колекція — відродження. З початком повномасштабної війни в Україні більшість задоволень були висунуті на другий план, а оновлення гардероба тривалий час сприймалась як не потрібна розкіш. Проте ми вбачаємо в одязі терапевтичний ефект для емоційного стану, символ нескореності, та новий подих для розвитку української модної індустрії. Також ідея відродження та зцілення перегукується з весною — початком нового життя для природи.

Попри важку ситуацію в нашому рідному місті, у Харкові, зиму практично без електроенергії, виробництво frizman повноцінно працювало, створивши весняну колекцію як символ ренесансу у сучасному прочитанні.

Колекція містить різноманітні моделі пальт, курток та плащів — від класичних до більш трендових сміливих варіацій. Бренд робить ставку на свій флагманський продукт — пальта ручної роботи, які стануть перлиною гардероба сучасної жінки. Його перевага не тільки в естетиці, а й у функціональності — крій виконується за авторською технологією, яка дозволяє створити ідеальну посадку, що адаптується до будь-якої фігури.

Також у колекції ви знайдете пальта-кімоно з укороченими рукавами, що відсилають до естетики 1960-х років. Крім того увага відводиться більш сучасним спортивним моделям оверсайз з капюшоном та дещо гіперболізованою лінією плечей.

У новому сезоні в центрі уваги також опиняться куртки. Ретроестетика коротких стьобаних моделей чи невимушеність легкої яскравої парки — оберіть для себе найкращу інвестицію у період міжсезоння.

Кольорова гама колекції представлена переважно в базових відтінках: кремовому, пісочному, бежевому, сірому, теплому коричневому та різних відтінках синього (від світло-блакитного кольору весняного неба Light blue до кольору глибокого моря Navy). Для тих, хто засумував за яскравими кольорами, бренд підготував верхній одяг лаймового, бузкового, персикового та енергійного червоного відтінків.

Місія frizman — це популяризація стійкої моди, яка закликає сприймати одяг як інвестицію на довгі роки. Бренд щоразу вдосконалює свою практику стосовно ставлення навколишнього середовища, цінності людської праці та піклуванні про клієнта. Створіть базовий гардероб вашої мрії разом з frizman!