ЛIТО 2021

ЧИТАТИ ПРЕС РЕЛIЗ

Флористичні принти, натуральний льон, рукава-буфи, свобода рухів і трохи романтики втілилися у літній колекції українського бренду frizman. Натхненням для її створення стали зміни – як глобальні світові, так і в житті бренду. Що стосується перших, акценти зміщуються в бік «вічних» трендів, моду диктує настрій і соціальні процеси, а не топові дизайнери. Все більше кроків людство робить на користь якості, відсуваючи на другий план кількість. Приєднатися до світової тенденції поліпшення життя встиг і frizman- бренд кардинально змінив умови виробництва, перемістивши свою команду в нове сучасне приміщення c максимально комфортними умови праці.

У нових стінах народилася невелика круїзна капсульна колекція. Наповнена повітряними сукнями, вона нагадує про те, що до життя варто ставитися легше, не забувати фліртувати з цим світом і, звичайно ж, віддаватися почуттям. Пишні рукави-буфи, рюші та волани, спокусливі вирізи й акценти на талії – вони тут для того, щоб забути про вік і статус і просто насолоджуватись літом. Бренд не залишив без уваги властиву йому сувору елегантність, втіливши її у брючних костюмах і сукнях-сорочках.

Також frizman продовжив спiвробiтництво з італійським брендом Olivia, спільно створивши кілька ефектних моделей з льону. Влітку 2020 відбулася перша колаборація, що мала успіх – свіжий погляд перспективних дизайнерів дозволив привернути увагу молодшої аудиторії, яка прагне до комфорту і лаконічного стилю. Olivia в кожній речі втілюють популярний рух slow living – мистецтво жити повільно і з задоволенням.

Кольорова гама колекції представлена в природних відтінках: білому, оливковому, сірому, небесно-синьому, блакитно-лазуровому та трендових кольорах сезону – рожево-кораловому, м’ятному та пастельному відтінку шавлії.

frizman залишається вірним своїй філософії Less is more, вкотре доводячи, що меншою кількістю можна домогтися найвищої якості!