ЛIТО 2020

ЧИТАТИ ПРЕС РЕЛIЗ

Колекція цього літа створена в колаборації з молодим італійським брендом Olivia. Натхненням послужила розмірена південна Dolce Vita й атмосфера Барі — рідного міста дизайнерів Olivia.

Залитий сонцем і обласканий Адріатичним морем край задає тренди — дизайнери віддали перевагу льону, віскозі та бавовні, переважно пастельним відтінкам і вільним силуетам. frizman і Olivia в кожній речі втілили популярний рух slow living – мистецтво жити повільно та із задоволенням.

Колекція спонукає нас помічати прекрасне в простих речах, проміняти хаос на релакс і не забувати щодня насолоджуватися заходом сонця. Літня колекція обертається навколо стилю рустик — своєрідного провінційного шику, який властивий півдню Італії. Застосування натуральної тканини з мінімальною обробкою, oversize силуети, принти у вигляді дрібної смужки та великі накладні кишені — все це елементи стилю рустик, які символізують курортний гардероб і часто відбиваються в круїзних колекціях.

У центрі уваги брючні костюми. Однак не властива стилю frizman стримана класика, а розслаблені моделі широких кюлотів, блуз-кімоно, бермудів і легких блейзерів. Саме в такому одязі комфортно як читати книгу в тіні лимонного дерева, так і чекати на відпустку в розпеченому мегаполісі.

Палітра кольорів колекції представлена в природних відтінках, які гармонійно вписуються в атмосферу Барі — бежевому, оливковому, хакі, екрю. Також дизайнери залучили трендові відтінки синього і пісочного, які символізують любов до моря.

frizman залишається вірним своїй філософії, яка закликає інвестувати в стійкі тренди та відмовлятися від fast-fashion c метою збереження екології. Кожен елемент одягу frizman не тільки універсальний і практичний, но й здатний радувати багато років бездоганною якістю.