ВЕСНА 2020

ЧИТАТИ ПРЕС РЕЛIЗ

Концепція весняної колекції 2020 року полягає в естетиці кінця 80-х і першої половини 90-х років минулого століття. Цей переломний момент в історії моди ознаменувався найсуперечливішими трендами: пуризмом і прагненням до вираження власного я через екстравагантний одяг, популярністю моделей унісекс і навмисним підкресленням форм, тягою до високої якості і бумом fast-fashion. Під час створення колекції дизайнери frizman відобразили ключові тренди того періоду в новому прочитанні, надихнувшись стилями героїв культових серіалів «Друзі» і «Секс і місто».

Традиційно в пріоритеті у frizman пальта ручної роботи – елегантні і строгі, романтичні і розслаблені. Саме в такому могла б продефілювати до офісу Саманта або продати кілька творів мистецтва Шарлотта із серіалу «Секс і місто». Практичні і функціональні елементи весняного гардероба від frizman – стьобані легкі куртки і жилети, які доповнять як діловий, так і повсякденний образ у стилі casual.

Для теплих весняних днів frizman створили тренчі зі щільної бавовни. Легкий, але в той же час теплий плащ займав почесне місце в моді 90-х. Цей елемент гардероба тодi став особливо популярним завдяки британським дизайнерам, що стрімко увірвалися на світові подіуми. Подальшій популяризації тренча значною мірою посприяла Сара Джессіка Паркер (Кері Бредшоу в серіалі «Секс і місто»). Як на екрані, так і в реальному житті, ікона стилю часто з'являлася у всіляких варіаціях цього верхнього одягу. Плащ «Як у Керрі» був об'єктом бажання мільйонів дівчат по всьому світу.

У весняній колекції frizman представлені готові total look'і – тренчі зі щільної бавовни та брюки в тон. Також в новій колекції представлені брючні костюми, які остаточно вкоренилися в світі жіночої моди, після того як у 80-х Ів Сен-Лоран представив жіночий смокінг. В фокусі у дизайнерів образ ділової витонченої жінки, зовсім як Рейчел із «Друзів». Кольорова гама колекції представлена в базових кольорах – бежевому, хакі, кемел, синьому і сірому, а також в трендових відтінках сезону – Merlot, Bluestone, Forest Green, Tobacco, Green Olive. Традиційно використані натуральні матеріали, такі як котон, шерсть мериноса і кашемір.

Бренд frizman дотримується концепції Sustainable fashion (стійкої моди), яка передбачає обмеження споживання і уповільнення темпів зміни стилів, а також використання екологічно безпечних матеріалів. Кожен елемент одягу frizman – це універсальне рішення для гардероба сучасної жінки на довгі роки.