ВЕСНА 2019

ЧИТАТИ ПРЕС РЕЛIЗ

Натхненням для весняно-літньої колекції frizman стало відвідування найбільшого міста в світі та нового урбаністичного центру планети - Шанхая. Ритм життя в мегаполісі серед передових технологій вплинув не тільки на комфортну і плавну лаконічність силуетів, але і продиктував вибір нових інноваційних матеріалів.

Колекція побудована на звичних для бренду пальто ручної роботи, ультралегких пуховиках, костюмах, що складаються з штанів, кюлотов і жакетів, а також сукнях і сорочках прямого крою. Також в колекції присутні легкі пальта з коротким рукавами із візкози і брюки в тон.

Для легких пуховиків дизайнери вперше використовували water-repellent нейлон з водовідштовхувальним ефектом. Будь-яка пролита рідина, будь це кава або вино, просто стече, а поверхневе забруднення можна легко видалити вологою серветкою. Пальта виконані з вовни з кашеміром, що дозволяє їм відмінно зберігати тепло, при цьому залишатися тонкими і легкими.

Гамма кольорів представлена в стриманих тонах з вкрапленнями насичених відтінків. Основна увага приділяється сірому і бежевому кольорам, класичному кемел, а також пастельним персико-рожевому, блідо-рожевому і трендовим блідо-бузковому (Pale Lilac) і сіро-блакитному (Bluestone). Серед активних тонів домінують яскравий синій і його більш нейтральна інтерпретація – Moonlight Blue (колір місячного неба). Також для створення колекції Весна-2019 дизайнери задіяли відтінки червоного.

Філософія frizman, як і раніше, залишається незмінною - «Less is more». Суть її у тому, щоб найменшою кількістю речей вирішити всі потреби жінки стосовно гардеробу, отримати максимальну якість за розумні гроші і можливість виглядати стильно й елегантно поза сезонних трендів.