ЗИМА 2023/24

ЧИТАТИ ПРЕС РЕЛIЗ

Тиха розкіш з нью-йоркським відтінком — саме так у цьому сезоні характеризують популярну течію у світі моди провідні fashion-редактори. Класичні речі спокійних відтінків переважають над акцентними аксесуарами й помітними логотипами, стійка мода нарешті виграє у перегонах з fast-fashion, а усвідомлене споживання передує бажанню пустити гроші на вітер на черговий тренд, що живе декілька місяців. Український бренд frizman взяв за основу концепцію нью-йоркського стилю — функціонально, комфортно, універсально, доречно, елегантно. У цьому і є основне ядро знаменитої течії quiet luxury.

Натхненням для створення нової колекції стали міста, що символізують постійний рух і розвиток. Стиль жителів Нью-Йорку виявився близьким українському бренду. У цьому місті концептуальний мінімалізм символізує дещо більше, ніж практичність. За фасадом стриманості стоять амбіції та досягнення, особиста реалізація та ментальна зрілість. frizman — “дорослий” бренд у всіх розуміннях, який маніфестує за сталі цінності і тонке мистецтво самовираження за допомогою одягу на вулицях українських міст.

До нової колекції традиційно увійшли пальта, які є флагманським продуктом бренду вже багато років. У холодному сезоні ми пропонуємо не відмовлятися від елегантного вайбу класичних пальт та обрати модель на підкладці з технологічним утеплювачем Downfeel Comfortemp. Перевага такого елементу одягу в його непроникності для холоду і вітру, при цьому пальто лишається легким та універсальним. У новій колекції ви побачите як моделі з плавною лінією плечей, так і варіанти з більш чіткими деталями, які властиві блейзерам. Основну увагу дизайнери зосередили на вільному крої, який особливо буде актуальним для тих, хто любить створювати багатошарові образи. Якщо є бажання акцентувати талію — рекомендуємо приміряти пальта-халати з поясом.

До зимової колекції також увійшли стьобані куртки та пальта, або Quilted Shell Coats, які є актуальними вже декілька сезонів поспіль. Вони знов стали популярними через те, що завдяки правильній стилізації вони набули вишуканості, що успішно співіснує з функціональністю. У новій колекції ви знайдете моделі з капюшонами, що захистять вас від негоди.

Як завжди, у колекції присутні брючни костюми, що користуються особливою популярністю у бізнеследі. У новому сезоні ми пропонуємо поставити на паузу любов до оверсайзу та оцінити крій по фігурі, що лагідно підкреслює вигини тіла та форми, створюючи збалансований силует.

Щодо матеріалів, то frizman традиційно звертається до натуральних тканин з високим вмістом вірджинської шерсті, преміальної шерсті мериноса, цінного кашеміру. Кольорова гама колекції представлена в базових відтінках: сірому, сіро-коричневому, чорному, пісочному, бежевому, кемел, кремовому. Також ви знайдете моделі більш виразних кольорів, таких як Aurora Red, Airy Blue, Green Forest.

frizman випускає мініколекції щосезону, щоразу роблячи асортимент більш лімітованим, інвестуючи у ще вищу якість виробів. Ми дотримуємось філософії сталого розвитку, де якість життя та етичне споживання — понад усе. Місія бренду — створити в Україні культуру інвестування у класичні речі, надалі передаючи її з покоління в покоління.