ВЕСНА 2019

ЧИТАТИ ПРЕС РЕЛIЗ

Натхненням для весняно-літньої колекції frizman стало відвідування найбільшого міста в світі та нового урбаністичного центру планети - Шанхая. Ритм життя в мегаполісі серед передових технологій вплинув не тільки на комфортну і плавну лаконічність силуетів, але і продиктував вибір нових інноваційних матеріалів.

Колекція побудована на звичних для бренду пальто ручної роботи, ультралегких пуховиках, костюмах, що складаються з штанів, кюлотов і жакетів, а також сукнях і сорочках прямого крою.

Для легких пуховиків дизайнери вперше використовували water-repellent нейлон з водовідштовхувальним ефектом. Будь-яка пролита рідина, будь це кава або вино, просто стече, а поверхневе забруднення можна легко видалити вологою серветкою. Пальта виконані з вовни з кашеміром, що дозволяє їм відмінно зберігати тепло, при цьому залишатися тонкими і легкими.

Особливу увагу в літній колекції було приділено практичним матеріалам, які зберегли естетичні і тактильні властивості делікатних натуральних тканин, проте позбавили власниць речей frizman зайвих клопотiв. Частина моделей виконана з матеріалу 100% original washable silk - шовку, придатного до машинного прання і невибагливого у використанні. Також дизайнери задіяли випраний льон - washed linen з ефектом пом'ятости, який не вимагає прасування. frizman підтримує тренд на екологічно чисті матеріали, тому в новій колекції ви знайдете сорочки та сукні-сорочки з натуральної бавовни.

Гамма кольорів представлена в стриманих тонах з вкрапленнями насичених відтінків. Основна увага приділяється сірому і бежевому кольорам, класичному кемел, а також пастельним персико-рожевому, блідо-рожевому і трендовим блідо-бузковому (Pale Lilac) і сіро-блакитному (Bluestone). Серед активних тонів домінують яскравий синій і його більш нейтральна інтерпретація - Moonlight Blue (колір місячного неба). Також дизайнери задіяли відтінки червоного для створення колекції Весна-2019 і теплий кораловий (Hot Corall) у наступної колекції Літо-2019.

Філософія frizman, як і раніше, залишається незмінною - «Less is more». Суть її у тому, щоб найменшою кількістю речей вирішити всі потреби жінки стосовно гардеробу, отримати максимальну якість за розумні гроші і можливість виглядати стильно й елегантно поза сезонних трендів.