Бренд жіночого одягу  frizman був заснований в Харкові у 1993 роцi. З того часу і по сьогоднішній день ми не змінюємо високому рівню якості та завжди слідкуємо за останніми тенденціями отраслi.

За 25 років існування на ринку ми створили свій стиль, який базується на лаконічному дизайні і продуманому крої.

Традиційно у наших колекціях акцент зроблений на верхньому одязі. Ми виробляємо пальто і куртки, які підійдуть кожному і стануть ключовим елементом вашого гардеробу. На додаток до верхнього одягу, починаючи з 2016 року, ми представляємо капсульні колекції жіночого одягу, що складаються з суконь, брюк і костюмів, постійно розширюючи наш асортимент. На українському ринку бренд першим почав використовувати технологію Hand Made для виробництва пальто.

Крім створення колекцій ми займаємо активну громадянську позицію, допомагаючи різним благодійним фондам і організаціям. Для нас важливо не тільки виробляти і заробляти, але й підтримувати тих, кому це дійсно потрібно.

ТКАНИНИ І МАТЕРІАЛИ

Головні складові якості одягу  frizman – контроль виробництва і вимогливий вибір тканин. Для наших колекцій ми обираємо тільки натуральні тканини від кращих текстильних фабрик світу. Всі утеплювачі – унікальні іноваційні матеріали, розроблені компанією Freudenberg (Німеччина).

Ткани
Материалы
Материалы

Найбільше ми цінуємо якість і прискіпливо стежимо за процесом виготовлення кожного зразка. Головна відмінна риса бренду - пальто ручної роботи (в техніці Hand Made) і трансформери (2-в-1 і 3-в-1), які, завдяки багатофункціональності, можна носити з осені до літа.

Для виготовлення пальто використовуються тільки натуральні вовняні тканини, наприклад вовна меріноса першої стрижки або мериносова вовна з додаванням альпаки і кашеміру. В якості утеплювачів використовуються ультралегкі іноваційні матеріали Comforlight і Comforcold Wonder Wadding виробництва Freudenberg (Німеччина), розроблені компанією спеціально для нас.

Повну інформацію стосовно матеріалів ви завжди можете отримати у наших консультантів в магазинах і в соціальних мережах.