ОСIНЬ 2018

ЧИТАТИ ПРЕС РЕЛІЗ

Осіння колекція frizman присвячена темі пуризму в одязі — елементам класики і чистоті стилю. Однією з адептів пуризму стала акторка Анджеліна Джолі, яка звернула увагу на цей напрямок стилю і стала однією з тих, хто посприяв його поверненню в моду в 2018 році.

Дизайнер працює з прямими і А-образними силуетами, чистими лініями, мінімальною кількістю фурнітури, обігруючи класику в особливою для frizman манері — з м'якими акцентами, такими як плавна лінія плечей, підкреслена талія, комбінування декількох кольорів в одній моделі. Знакові для бренду пальто ручної роботи виконані в традиційних осінніх тонах: бежевому, сірому, туманно-синьому, кемел і трендових кольорах цієї осені: Mаrtini Olive (оливки для мартіні) і Valiant Poppy (доблесний мак).

Колекція пронизана настроєм вісімдесятих, саме це десятиліття стало ключовим на світовому подіумі в новому сезоні. Взявши свій початок в 70-х роках, бум пуризму в одязі трапився в 80-их. Тоді цей стиль асоціювався з жіночим кар'єризмом і боротьбою за рівність статей. Суворі брючні костюми і лаконічна верхній одяг стали символом домінування змісту людини над формою.

Основна ідея осінньої колекції - відхід від безглуздого вещизма і створення smart-гардероба, де кожна деталь виконує свою функцію. Ми підтримуємо принцип «Less is more», щоб найменшою кількістю речей вирішити всі потреби жінки виглядати стильно й елегантно поза сезонних трендів.