Пуризм та ідея smart-гардеробу в колекції осінь-зима 2018/19

Осіння колекція  frizman присвячена темі пуризму в одязі — елементам класики і чистоті стилю. Однією з адептів пуризму стала акторка Анджеліна Джолі, яка звернула увагу на цей напрямок стилю і стала однією з тих, хто посприяв його поверненню в моду в 2018 році.

Дизайнери бренду працюють із прямими та А-подібними силуетами, чистими лініями, мінімальною кількістю фурнітури, представляючи звичну класику в особливій для  frizman манері — з м'якими акцентами, такими як плавна лінія плечей, підкреслена лінія талії, комбінування декількох кольорів в одній моделі. Знакові для бренду пальто ручної роботи виконані в традиційних тонах: бежевому, сірому, туманно-синьому, кемел, і трендових кольорах цієї осені Mаrtini Olive (оливки для мартіні) і Valiant Poppy (доблесний мак).

Колекція пронизана настроєм вісімдесятих, адже саме це десятиліття стало ключовим на світовому подіумі в новому сезоні. Взявши свій початок у 70-х роках, бум пуризму в одязі відбувся саме у 80-их. Тоді цей стиль асоціювався з бажанням жінки професійно реалізуватися та боротьбою за гендерну рівність. Строгі брючні костюми і лаконічний верхній одяг стали символами домінування внутрішніх якостей людини над її зовнішнім образом.

Основна ідея осінньої колекції - відхід від безглуздого вещизма і створення smart-гардероба, де кожна деталь виконує свою функцію. Ми підтримуємо принцип «Less is more», щоб найменшою кількістю речей вирішити всі потреби жінки виглядати стильно й елегантно поза сезонних трендів.