WINTER 2022

Колекція ЗИМА 2022

Нова зимова колекція відобразила багатоваріантність, різницю характерів та уподобань. Цієї зими frizman об'єднав найзатребуваніші фасони та актуальні кольори, щоб кожна дівчина змогла знайти відображення себе як мінімум в одній із моделей.

Бути собою – найбільша цінність нашого часу, і тому дизайнери не стали крутитися навколо концепції виняткової жіночності та нав'язування суспільних ідеалів. Тепер кожна жінка може бути будь-якою — віддавати перевагу витонченим силуетам або підкреслювати свою тендітність оверсайзом, виступати за еко-хутро або усвідомлено вибирати натуральне, незношуване десятиліттями, звертати увагу на маскулінні брючні костюми або моделі з акцентом на формах.

Традиційно в зимовій колекції frizman почесне місце займають пальта, що стали частиною ДНК бренду за багато років. Лаконічні та розслаблені, скроєні чітко по фігурі та оверсайз, темні чи світлі – новий сезон дарує шанувальницям творчості frizman безліч варіантів. Любителькам офіційного стилю припадуть до смаку пальта прямого крою без деталей, що відволікають, виконані в темних відтінках. Прихильникам екстра-жіночих образів неодмінно сподобаються моделі з акцентним поясом на талії та хутряним коміром. Важливе уточнення – практично всі вони виконані на високотехнологічному утеплювачі.

Шуби з еко-хутра – це новий розділ історії frizman. Незважаючи на те, що вони вже епізодично з'являлися в колекціях бренду, набирають популярності тільки зараз. Так званий "еко-хутро" не раз отримував вирок від захисників навколишнього середовища, тому знайти правильну сировину було нашим основним завданням. Наше хутро дійсно є екологічним, адже виконане з натуральної верблюжої вовни без синтетичних волокон. Шуба з такого матеріалу – не тільки спосіб зігрітися, а й самовиразитися, тому всі моделі представлені в соковитому червоному і приглушеному зеленому відтінках.

Куртки та пуховики також зайняли гідні позиції — серед них ви знайдете короткий трендовий пуховик під пояс, який знову притягує погляди всіх, хто любить поєднання стилю і комфорту. Також не здають позиції моделі нижче стегна і довжини максі. Особливе місце у колекції зайняли пухові пальта із вовняної тканини кремового кольору.

Колірна гама колекції представлена переважно базових відтінках: кремовому, бежевому, сірому, кемел, чорному. Усім, хто вважає за краще залишатися яскравими взимку, ми пропонуємо звернути увагу на яскравий або темно-червоний та приглушено-зелений. Колекція створена з матеріалів, у складі яких шерсть мериноса, вірджинська шерсть та кашемір, а для пуховиків та курток дизайнери взяли напіввовняні тканини на мембрані winterstop та 100% water-repellent нейлон.

Місією frizman залишається звернення уваги громадськості до Sustainable fashion (стійкої моди) — світова концепція закликає обмежити обсяги споживання текстильних виробів, створюючи речі щонайменше кілька сезонів.

Кожен елемент одягу frizman є завжди актуальним та функціональним елементом гардеробу.